מרביתנו מעוניינים בעור חיוני ומראה רענן תוך שימור המראה הטבעי. הזרקת חומרי מילוי זמניים מאפשרת פיסול ועיצוב של הפנים במראה טבעי ועדין ומעניקה תוצאות אפקטיביות ומידיות. מרבית החומרים הזמניים למילוי קמטים הם על בסיס חומצה היאלרונית - חומר המצוי באופן טבעי ברקמות הגוף ומספק לחות ונפח לעור. חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורנית משמשים למילוי קמטים בשני שליש התחתון של הפנים, להוספת נפח לאזורים שונים בפנים, כדוגמת הלחיים, הסנטר והשפתיים, ולהצערת העור על-די הזרקה טיפתית עמוקה.

בוטוקס

פנים חלקים ומתוחים משווים מראה צעיר ורענן. עם השנים נוצרים קמטי הבעה בחלק העליון של הפנים ומשווים להם מראה מבוגר וזעוף. קמטים אלה נוצרים לאורך השנים, מעודף פעילות של שרירי הבעה, אליהם מהודק העור בצמידות רבה. באמצעות טיפול פשוט בבוטוקס, ניתן לרוב לשוות לפנים מראה צעיר, רענן ונטול מראה כעוס.

הטיפול בבוטוקס הינו פשוט, קצר ואינו דורש הרדמה. ההתאוששות היא מידית ותופעות הלוואי קלות וקצרות טווח. התוצאה נראית תוך מספר ימים. לטיפולים חוזרים יש השפעה חיובית מצטברת והם מאריכים את פרק הזמן בין טיפול לטיפול.

חידוש העור

טיפול בהזעת יתר

הזעת יתר הינה תופעה הגורמת למבוכה רבה, ולפגיעה באיכות החיים אצל הסובלים ממנה. שיעורה של תופעת הזעת יתר ממקור לא ידוע (Primary Hyperhydrosis) הוא כ-3% בקרב האוכלוסייה. קיימות שיטות שונות לטיפול בתופעה, החל ממשחות וכלה בניתוחים שונים. הטיפול היעיל ביותר המקובל כיום לטיפול בתופעה, הינו טיפול בבוטוליניום טוקסין (בוטוקס/דיספורט), שיטה המאושרת ע"י מנהל התרופות האמריקאי, ה-FDA ומבוצעת ללא צורך בהרדמה. שיטה זו נחשבת לשיטה הבטוחה ביותר לטיפול בתופעה.

 

 

 

 

עיבוי שפתיים

הסנטר מהווה בסיס למסגרת הפנים שלנו. למבנה וגודל הסנטר השפעה גדולה על האסטטיקה, הפרופרציה וההרמוניה של כלל מרכיבי הפנים. רבים טועים לחשוב כי הבעיה בפנים שלהם נובעת מצורת האף, השפתיים או הצוואר, בעוד הבעיה האמיתית היא מערבת לרוב, סנטר קטן, חסר ושקוע.
עיצוב הסנטר יכול להיעשות בשיטות ניתוחיות (שתל סנטר) או לא ניתוחיות (הזרקת חומרי מילוי).

עיצוב הסנטר יוצר קו לסת אחיד ומקנה לפנים מראה נעים, מרשים ואצילי.

עיצוב לחיים

Please reload

חידוש העור
עיבוי שפתיים

רפואה אסטטית

עיצוב לחיים

לקביעת פגישת יעוץ

03-7478080