ניתוחי שד

הגדלת שד

פרופורציות הגוף הנשי מושפעות מאוד מצורת וגודל החזה. ניתוח הגדלת חזה נותן פתרון מהיר ופשוט יחסית, לבעיה גופנית ופסיכולוגית שכיחה הנובעת מחוסר התפתחות, או אובדן נפח של החזה. הגדלת השד נעשית בניתוח המבוצע בהרדמה כללית ובו מוכנס שתל לשד לצורך הגדלת נפחו.שביעות הרצון כתוצאה מניתוחי חזה הינה מהגבוהות ביותר ונשים רבות, תבחרנה להגדיל את החזה שלהן, במטרה לשוות לגופן מראה מושך ולהעצים את הדימוי והביטחון העצמי שלהן.

הרמת שד

שד יפה ומעוצב מהווה את אחד מסמלי הנשיות הבולטים. במהלך החיים השדיים מאבדים מצורתם המקורית, מעטפת השד מאבדת מגמישותה ומראה השד הופך נפול. פרט למראה הנפול, עלול גם להופיע גירוי כרוני בקפל התת שדי, המהווה מטרד והפרעה תפקודית. ניתוח להרמת שדיים נועד לסייע לבעיה זו על ידי עיצובו, הרמתו והשבת מראהו הצעיר של השד. ראה הנפול, עלול גם להופיע גירוי כרוני בקפל התת שדי, המהווה מטרד והפרעה תפקודית.ניתוח להרמת שדיים נועד לסייע לבעיה זו על ידי עיצובו, הרמתו והשבת מראהו הצעיר של השד.

הקטנת שד

חזה גדול נתפס כנשי ומושך, אך לעיתים, עלול להיות "גדול מדי". נשים בעלות חזה גדול ונפול עלולות לסבול ממגוון בעיות רפואיות מפאת עודף משקל: כאבי צוואר, גב וכתפיים, חוסר נוחות, הליכה כפופה, מגבלות פיזיות בביצוע פעילות ספורטיבית ואף פעילות יומיומית. כמו-כן, עלול להופיע גירוי עורי בקפל התת-שדי. לבעיות הרפואיות עשויה להתווסף בעיה אסטטית המתבטאת בחוסר ביטחון עצמי ודמוי עצמי נמוך.

בניתוח מוסרים מהשדיים רקמת עור, שומן ובלוטת השד, כך שהם הופכים להיות קטנים, קלים ומורמים יותר. מטרת הניתוח היא שדיים קטנים יותר ומעוצבים ביחס פרופורציוני למידות הגוף. תוצאות הניתוח יוצרות את אחד השינויים המהירים בדימוי הגוף וניכרים מיידית לאחריו.

משחר ההסטוריה מבנים בעלי סימטריה אפיינו את הגדרת היופי. עם זאת, מעטות ניחנו בסימטריה מושלמת בין השדיים ולרוב הנשים קיימת אסימטריה בחזה באופן שאינו בולט לעין. במקרים מסויימים האסימטריה בולטת לעין במידה כה רבה, עד כדי ירידה בביטחון העצמי ותחושת אי נוחות, המלווה בצורך להסתיר את החזה. בניתוח לתיקון אסימטריה של החזה מעוצב החזה באופן המקרב לשיווין בין השדיים. תוצאותיו של הניתוח משפרות את הדימוי העצמי, הביטחון והמיניות ואף מרחיבות עבור המנותחת את אפשרויות הלבוש העומדות בפניה.

שחזור שד

אונקופלסטיקה

החלפת שתלים וסיליקון

רקמת שד בגבר - גינקומסטיה

גינקומסטיה היא תופעה של צמיחת חזה נשי אצל גברים, והיא שכיחה בכל הגילאים. נערים וגברים רבים חשים מבוכה ותסכול בעקבות הגינקומסטיה. התופעה פוגעת מאוד בתפקודם האינטימי והבין-אישי ועלולה להוביל להימנעות מפעילויות הכרוכות בחשיפת החזה. עלולות להיות סיבות שונות לגינקומסטיה כגון בעיות הורמונליות או שימוש בתרופות, אך לרוב התופעה מבודדת ללא קשר לאחת מהסיבות שהוזכרו. במקרים כאלו ניתן לתקן את מראה החזה באמצעות ניתוח.

בניתוח לתיקון גינקומסטיה כורתים את הרקמות הגורמת לניפוח השד, ולעתים מקדימים לכריתה שאיבת שומן מקומית. תוצאות הניתוח מעלות את הביטחון העצמי, והורדת החולצה, שבעבר לוותה בתחושת בושה, הופכת לקלה יותר, ומאפשרת הנאה מבילוי בחוף הים ובחדר המיטות ללא מבוכה.

Please reload

שחזור שד
אונקופלסטיקה
החלפת שתלים

לקביעת פגישת יעוץ

03-7478080