עיצוב הגוף

שאיבת שומן

דיאטה בשילוב פעילות גופנית מפחיתה את אחוזי השומן  בגוף ומאפשרת ירידה במשקל, אולם אין לנו שליטה היכן בגוף יתרחש השינוי המיוחל. כך לעיתים נוצר מצב מתסכל של מצבורי שומן עקשניים שאינם מגיבים לדיאטה ולהתעמלות. הסיבה לכך היא פיזור שומן בעייתי מבחינה גנטית. מי שניסה טיפולים במכונות להמסת שומן בגלי אולטרא סאונד או בקרני לייזר גילה לאכזבתו כי יעילותם מוגבלת, שכן לא תיתכן תוצאה ללא שאיבת השומן אל מחוץ לגוף. הפיתרון להסרת מצבורי שומן ספציפיים הוא ניתוח שאיבת שומן. תוצאות הניתוח מביאות לעיצוב מחדש ואיזון הפיזור השומני, צמצום היקפים ופיסול הגוף לצורה הרצויה.

מתיחת בטן

הבטן ממוקמת במרכז הגוף ומבחינה אסתטית מיוחסת לה חשיבות גבוהה ביותר. ירידות דרסטיות במשקל, הריונות ולידות מותירים לעיתים קרובות עודפי עור בבטן התחתונה, שיושבים שם כמזכרת. הפתרון לאותם עודפים הוא ניתוח פלסטי שכיח המכונה ניתוח מתיחת בטן.

בניתוח מסירים עודפי עור מהבטן ומותחים את העור הנותר. המראה המתקבל הוא בטן שטוחה וחטובה. הצלקות ממוקמות בחלק התחתון של הבטן, עובדה המאפשרת להסתירן ללא קושי מתחת לבגדים, ואף מתחת לבגד הים.

מתיחת זרועות

זרועות מהודקות נחשבות בעיני רבים למאפיין סקסי, מושך וצעיר. ירידות ועליות במשקל, תהליך ההזדקנות הטבעי של העור ודילדול שרירים עשויים לגורם לזרועות הידיים להיראות לא מתוחות, רפויות ולא אסתטיות. נשים וגברים הסובלים מתופעה זו נמנעים מלבישת גופיות ומהרמת הזרועות על מנת שלא לחשוף עודפי עור אלו.

ניתוח מתיחת זרועות מעלים עודפי עור באזור הזרועות ומעניק לזרועות מראה אחיד, מחוטב, מהודק ולא מדולדל.

מתיחת ירכים

עודפי עור רפוי באזור הירכיים הם לרוב תופעת לוואי לא אסטטית של הרזייה מהירה ודרסטית, בין אם בעקבות דיאטה או בעקבות ניתוח הרזייה. השומן נעלם, אולם רקמת העור, שמאבדת מהאלסטיות שלה, אינה מתכווצת בהתאמה וכתוצאה נוצרים העודפים. מעבר לצורך להסתיר כל הזמן את הירכיים בשל הבעיה האסתטית, מדובר בתופעה שיוצרת מגבלה פיזית, כיוון שקפלי העור נוטים להשתפשף בזמן ההליכה ועלולים לגרום לכאבים ולדלקות. ניתוח מתיחת ירכיים מעלים עודפי עור באזור הירכיים ותוצאותיו ירכיים מעוצבות, בעלות היקף צר יותר עם הפחתה משמעותית בעודפי עור. אחוזי הצלחת הניתוח גבוהים ותוצאותיהם נשמרות כל עוד נשמר המשקל הנוכחי.

שומן עצמי הינו חומר ההזרקה המועדף במצבים מסויימים.
הזרקת שומן עצמי מאפשרת פיסול, עיצוב, שיפור מראה הפנים והעלמת סימני הגיל לאורך זמן. עם ההתבגרות מתרחש תהליך טבעי ובלתי נמנע של איבוד הנפחים בפנים. רקמות השומן והשריר מתדלדלים, נוצרים קמטים ונפילה של הלחיים וקו הלסת. הזרקות השומן הפכו להיות מאוד פופולריות בשנים האחרונות, אולם השימוש בשיטת טיפול זו החל כבר במאה התשע-עשרה. השומן נשאב מאזור אחד בגופו של המטופל, עובר טיפול בשיטה חדשנית ומוזרק לאזור אחר, לקבלת נפח ולטישטוש קמטים.

לטבור השלכה משמעותית על המראה האסתטי של הבטן הנשית או הגברית.

בעוד שטבור עגול מאפיין נשים מלאות, טבור מאורך, צר ואנכי מאפיין גוף אתלטי חטוב ורזה. אורח החיים האידיאלי בימינו, המעודד פעילות גופנית ומראה גוף רזה, בשילוב עם מגמות אופנתיות כדוגמת חולצת הבטן והמכנסיים בגזרה נמוכה, הפכו את מבנה הטבור ועיצובו בשנים האחרונות לבעלי חשיבות רבה.

באמצעות ניתוח עיצוב טבור ניתן לשפר את מראהו וכן, להתאימו למראה הרצוי ולשפר את המראה הכללי של דופן הבטן.

Please reload

לקביעת פגישת יעוץ

03-7478080

© Dr. Eric Barel